Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Buty z szarym paskiem i gumową podeszwą oraz wzorkiem koloru niebieskiegoButy z materiału zamszowego z gumową podeszwą
Wybierz opcje
172,00  (z Vat)
Niskie buty ochronne z zielonym wnętrzem oraz wykonane z brązowego materiału
Wybierz opcje
335,00  (z Vat)
Półbuty ochronne VM California S3 ESD
Wybierz opcje
249,00  (z Vat)
Półbuty ochronne VM Chicago S1P
Wybierz opcje
221,00  (z Vat)
Półbuty robocze Atlas Flash 5265 XP S3 ESDPółbuty robocze Atlas Flash 5265 XP S3 ESD
Wybierz opcje
Półbuty damskie w kolorze czarnym z fioletowymi elementami kolorystycznymiPółbut z gumową podeszwą i fioletowym paskiem
Wybierz opcje
179,00  (z Vat)
Półbuty robocze PPO 202 S2Półbuty robocze PPO 202 S2
Wybierz opcje
202,00  (z Vat)
Półbuty robocze PPO 317 S1Półbuty robocze PPO 317 S1
Wybierz opcje
186,00  (z Vat)
Półbuty robocze PPO 45 S1Półbuty robocze PPO 45 S1
Wybierz opcje
225,00  (z Vat)
Półbuty robocze PPO 502 S1PPółbuty robocze PPO 502 S1P
Wybierz opcje
258,00  (z Vat)
Półbuty robocze PPO 503 S1Półbuty robocze PPO 503 S1
Wybierz opcje
269,00  (z Vat)
Półbuty robocze PPO 62 S2Półbuty robocze PPO 62 S2
Wybierz opcje
247,00  (z Vat)

Półbuty są jednym z najczęściej kupowanych modeli butów roboczych do pracy. Półbuty ochronne są niezbędnym elementem ubioru BHP każdego pracownika. Nie tylko chronią stopy przed urazami, ale także zapewniają wygodę i komfort. Półbuty robocze do pracy powinny być solidne, aby zapobiegać wszelkim wypadkom i uszkodzeniom podczas codziennych czynności. Warto również zwrócić uwagę na odpowiedni materiał, dzięki któremu półbut będzie trwały i wytrzyma długotrwałe użytkowanie.

Półbuty robocze męskie.

Lekkie buty robocze — półbuty bez podnoska

Dobrze dobrane obuwie robocze to jedna ze składowych zasad BHP. Lekkie buty robocze będą dobrym wyborem dla osób, które potrzebują wygodnego obuwia do pracy bez wzmocnienia części palcowej buta. Niektóre modele mogą ważyć niecałe 0,5 kg, znacznie poprawiając komfort pracy. But mniej waży, ze względu na brak wzmocnienia kompozytowym lub metalowym podnoskiem. Lekkie buty robocze o typie półbuta, to także lżejsza podeszwa bez wkładki antyprzebiciowej. Półbuty robocze, mimo że są niższym obuwiem niż np. trzewiki robocze, to nadal zapewniają wymaganą stabilizację stawu skokowego.

Półbuty robocze bez podnoska

Półbuty bez podnoska to specjalne buty ochronne, które zostały stworzone do pracy w trudnych warunkach. Zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu i bezpieczeństwie stopy. Stanowią zabezpieczenie przed urazami mechanicznymi lub innymi uszkodzeniami. Półbuty robocze bez podnoska są dostosowane do różnych potrzeb, a ich elastyczna konstrukcja pozwala na dopasowanie do indywidualnego kształtu stopy użytkownika. Brak podnoska to również mniejsza waga samego obuwia.

Buty robocze S3 - półbuty bezpieczne z podeszwą odporną na przebicie

Półbuty robocze o stopniu ochrony S3, to wysoce funkcjonalne obuwie ochronne, które zapewni maksymalny poziom bezpieczeństwa i wygody. Wierzchnia warstwa wykonana jest zwykle z wytrzymałych skór lub materiałów syntetycznych. Współczesna technologia. W porównaniu do butów roboczych niespecjalistycznych posiadają specjalną podeszwę antypoślizgową i podnosek chroniący palce przed uderzeniami. 
Półbuty robocze S3 to nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort pracy. Specjalne systemy wentylacji cholewy i użyte materiały, absorbują wilgoć powstałą wewnątrz buta. Wkładki do buta wzbogacone węglem aktywnym, neutralizują nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu stopy pozostaną suche nawet po całym dniu pracy, bez rezygnacji z najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Buty robocze PPO - półbuty robocze Polskiego Producenta Obuwia

Półbuty robocze PPO, to rodzimy producent obuwia bezpiecznego i roboczego z Opolszczyzny. Produkowane obuwie cechuje gwarancja jakości i długi czas użytkowania. Obuwie robocze powstaje w technologii tzw. bezpośredniego wtrysku, dzięki której podeszwa trwale łączy się z cholewą. Zanim półbuty PPO trafią do sprzedaży, przechodzą serię testów w certyfikowanych jednostkach, spełniających europejskie normy bezpieczeństwa.Firma produkuje obuwie o różnej wysokości cholewki. Od przewiewnych sandałów, po półbuty robocze, aż po ocieplane modele za kostkę. Wszystkie spełniają normy obuwia BHP. Produkują buty dla różnych gałęzi przemysłu i o różnym przeznaczeniu. Buty ochronne, półbuty ochronne ze wzmocnieniem podnoska czy półbuty z izolującą, antystatyczną podeszwą. Nasz sklep bhp zaopatrzy Państwa w półbuty robocze PPO o klasie ochrony: S1, S1P, S2, S3. Jeśli potrzebujemy podeszwy antypoślizgowej, zakupmy obuwie z podeszwą SRC. Posiada gumową lub kauczukową podeszwę z bieżnikiem. Klasa ochrony SRC chroni przed poślizgnięciem się na płytkach ceramicznych i na powierzchni metalowej pokrytej glicerolem.

Jakie półbuty robocze kupić?

Przede wszystkim muszą one spełniać wymagania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Aby być pewni, że nasze obuwie będzie wystarczająco bezpieczne, powinniśmy kupić je tylko od sprawdzonego producenta. Ważnym aspektem jest także to, aby obuwie posiadało certyfikat dopuszczający do stosowania go na danym stanowisku pracy. Z tego powodu polecamy Państwu kupowanie obuwia roboczego w sprawdzonym miejscu. Dobry sklep BHP to pewność, że kupione półbuty robocze spełniają określone normy i są odpowiednie do ustalonego typu pracy.
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj