Rodzaje przesyłki (kurier, odbiór osobisty)

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, DHL, GLS, na wskazany adres do doręczenia. Zamówione towary można również odebrać w naszym sklepie stacjonarnym po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym bądź e-mail pod adresem:

P.P.H.U. Riss
ul. Nowy Świat 13,
41-706 Ruda Śląska

Telefon: +48 32 242 22 18
Telefon: +48 607 407 023

Email: sklep@bhpodziez.pl

Metody płatności

Płatności w naszym sklepie realizowane są za pomocą Przelewy24. To szybki i bezpieczny sposób na opłacenie Twoich zakupów za pomocą przelewu bankowego lub Bliku.

Czas realizacji

Postaramy się aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Niektóre produkty oferowane w naszym sklepie online musimy sprowadzić na zamówienie dlatego proces wysyłki może się przedłużyć o kilka dodatkowych dni. Przybliżony termin dostawy towarów znajdujących się na naszym magazynie wynosi około 2-3 dni robocze, towary sprowadzane pod zamówienie wysyłamy w ciągu 14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Zwrot i wymiana

Jeżeli towar zakupiony na www.bhpodziez.pl nie spełnił Twoich oczekiwań przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Zwrot może zostać odrzucony w przypadku, kiedy został on wykonany po w/w terminie. Wymianie, zwrotowi podlega jedynie towar bez śladów użytkowania. Zwrotu/ wymiany produktu możesz dokonać wysyłając go lub dostarczając osobiście do sklepu pod adres: P.P.H.U. RISS 41-706 Ruda Śląska, ul. Nowy Świat 13

Jak zwrócić/ wymienić towar ?

  1. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu/ wymiany (do pobrania/ plik PDF ),
  2. Umieść w kartonie przeznaczonym do wysyłki: formularz, kartę gwarancyjną (jeśli była wydana) oraz zwracane produkty z dowodem zakupu
  3. Karton podpisz “ZWROT” lub „WYMIANA”
  4. Wybierz sposób dostawy i nadaj paczkę lub dostarcz ją do sklepu stacjonarnego.

W zależności od Twoich dyspozycji podanych w formularzu, przystąpimy do wymiany towaru lub zwrotu środków pieniężnych, co nastąpi nie później niż 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki. Zwrot kosztów transakcji realizowany jest przelewem bankowym na numer konta wskazany w formularzu.

Kontakt z nami

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania skontaktuj się przez formularz kontaktowy lub zadzwoń na jeden z niżej podanych numerów telefonu.

PONIEDZIAŁEK: 8:00 - 18:00
WTOREK-PIĄTEK: 8:00 - 16:00
SOBOTA: NIECZYNNE

TELEFON: +48 32 242 22 18

TELEFON: +48 607 407 023

EMAIL: SKLEP@BHPODZIEZ.PL

Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj