Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Spodenki robocze

Spodenki robocze w kolorze ciemnoniebieskim z odblaskowymi elementami
79,00  (z Vat)
Spodenki robocze czarno-czerwone
85,00  (z Vat)
Spodenki robocze niebieskie męskie
37,00  (z Vat)
Czerwone spodenki robocze wzmacniane
88,00  (z Vat)
Spodenki robocze LH-FMNX
98,00  (z Vat)

Potrzebujesz spodenek, które nie tylko zapewnią Ci komfort w trakcie pracy, ale także ochronią Cię i wytrzymają nawet najtrudniejsze warunki? Na szczęście spodenki robocze są coraz częściej akceptowane w miejscach pracy, więc warto zaopatrzyć się choć w jedną parę. Nasze krótkie spodenki robocze to idealne rozwiązanie na upalne dni w pracy – jeśli oczywiście w Twojej pracy szorty robocze nie zmniejszają bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziesz krótkie spodenki robocze męskie zarówno do lekkiej pracy, jak i do zadań specjalnych.

Czerwone spodenki robocze wzmacniane

Kiedy warto wybrać krótkie spodenki robocze?

Spodenki robocze są doskonałym wyborem w przypadku prac wykonywanych w wysokich temperaturach, gdzie pełna swoboda ruchów i wentylacja są kluczowe. Szczególnie przydatne są podczas prac związanych z wykonywaniem zadań wymagających częstego kucania lub w ciasnych przestrzeniach, gdzie długie spodnie mogłyby utrudniać poruszanie się. Dodatkowo, jeśli Twój zawód wymaga częstego wchodzenia i schodzenia z maszyn lub pojazdów, spodenki robocze mogą być bardziej praktyczne i wygodne niż długie spodnie. Zalecamy krótkie spodnie robocze zwłaszcza dla pracowników budowlanych, ogrodników, elektryków, hydraulików oraz osób pracujących w usługach transportowych. Ważne jest również zapewnienie odpowiedniej ochrony przed urazami i zranieniami, dlatego warto upewnić się, że krótkie spodnie robocze bhp są wykonane z solidnych materiałów i posiadają wzmocnienia w kluczowych miejscach. Nie na każdym stanowisku pracy krótkie spodenki bhp to dobre rozwiązanie. Warto wziąć pod uwagę zalecenia bezpieczeństwa pracy obowiązujące w Twojej branży i dopasować rodzaj spodenek do specyfiki wykonywanej pracy.

Najczęściej wybierane męskie szorty robocze w sklepie BHP Odzież

Jednymi z najczęściej wybieranych są męskie spodenki robocze Brixton Spark. Te krótkie spodnie wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, który zapewnia stabilność rozmiarów nawet po wielokrotnym praniu. Spodenki wyposażone są w szlufki na pasek, szlufkę na młotek, kieszeń na miarę oraz wzmocnione kieszenie mocne. Zaletą spodni jest możliwość regulacji w pasie za pomocą gumki, co również poprawia komfort pracy. Dodatkowo spodnie w kolorze granatowym skutecznie ukryją zabrudzenia.

Na uwagę zasługują też często wybierane spodenki budowlane LH-FMNX. Posiadają dużą ilość praktycznych kieszeni, a na nich dodatkowe wzmocnienia, dzięki czemu są odporne na przetarcia. Spodenki LH-FMNX posiadają też pętelki pozwalające na doczepienie dodatkowych akcesoriów oraz końcówkę do przypięcia kluczy. Odblaskowe kolory tych spodenek sprawiają, że świetnie sprawdzą się w pracach, gdzie dla własnego bezpieczeństwa wskazana jest jak najlepsza widoczność.

Krótkie spodnie robocze w sklepie BHP Odzież

W naszym sklepie z odzieżą roboczą znajdziesz krótkie spodenki robocze dopasowane do każdego zawodu. Wiemy, że ostrzegawcze krótkie spodenki obowiązkowo powinny posiadać odblaskowe detale, aby zwiększyć Twoją widoczność, a szorty robocze dla monterów powinny posiadać pojemne kieszenie i np. pętelki umożliwiające doczepienie dodatkowych akcesoriów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz odblaskowe krótkie spodenki robocze, spodenki budowlane czy wytrzymałe, zwiększające komfort pracy spodenki do mniej wymagających zadań.

Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj